Projekt programu Erasmus+
CzechEnglishPolishUkrainian

Naše malé umělce

Ve středu jsme se sešli, abychom vytvořili veselé mráčky a ozdobili je kytkami a listy. Byla to skvělá příležitost pro naše malé umělce vyjádřit svou kreativitu a rozvíjet své dovednosti.

Naše děti se s nadšením pustily do práce. Každý dostal malé kousky papírů, ze kterých jsme vyrobili mráčky a  rozhodli se na ně přilepit oči, aby byli okati. Poté jsme jim poskytli široký výběr barevných papírů. Kytky a listy, které mohly použít k vytvoření jedinečných ozdob, jsme si nasbírali na zahradě.

Děti se rozhodly vytvořit různé vzory a kombinace barev. Některé mráčky měly pestrobarevné květiny po celém těle, zatímco jiné byly zdobeny jenom barevným papirem. Naše malé umělce překvapila nejen jejich kreativita, ale také jejich schopnost pracovat společně a podporovat se navzájem.

Na závěr naší tvůrčí dílny jsme všechny hotové veselé mráčky vystavili na naše okna, abychom je mohli všichni obdivovat. Byli jsme ohromeni pestrostí a originalitou jejich tvorby. Každý mráček měl vlastní osobnost a vyzařoval radost a štěstí. Tato tvůrčí aktivita nám ukázala, jaký potenciál vytvářet krásu a radost prostřednictvím uměleckého vyjádření mají děti.  

Naše setkání ve středu bylo nejen plné radosti z tvoření, ale i plné zábavy a her na zahradě. Užili jsme si to všichni, byl to krásný den.