Projekt programu Erasmus+
CzechEnglishPolishUkrainian

POTĚŠUJÍCÍ ODEZVA

Ve středu 25.1.2023 jsme vyráběli anděly a malovali obrázky pro ukrajinské vojáky, kteří se nachází v nemocnici. Chtěli jsme jím zvednout náladu a podpořit je. Výtvarná hodina byla pod vedením Viry Umanec a její maminky. Vira vymyslela tuto akci v Klubu dĕtí #ADRA a samozřejmě, že dětí Novoborska se také zúčastnily této akce.

Dĕkujeme naším českým kamarádům, kteří se též zúčastnili této akce a spolu jsme vytvořili spoustu andělů, kteří pojedou podepsání  od dětí pro radost na Ukrajinu do dobrovolnického centra ve městě  Zhytomyr.

Chtěli bychom vyjádřit naši upřímnou vděčnost paní Halyni Honcharenko, (волонтерского центра “Солдатский привал”, Галина Гончаренко), za její zpětnou vazbu ze začátku dubna ohledně dárků, které jsme připravovali a poslali vojákům na Ukrajině. Vaše slova nám přinesla velkou radost a potěšení.

Jsme velmi rádi, že jsme mohli vytvořit andílky pro podporu a povzbuzení vojákům. Vaše poznámky o tom, jak tyto malá umělecká díla mohou mít na vojáky pozitivní vliv a přinést jim radost a sílu, jsou velmi povzbudivé.

Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu, která nás utvrdila v tom, že jsme se rozhodli správně a že naše malé gesto může přinést radost a povzbuzení vojákům na Ukrajině. Dĕkujeme @ViraUmanec a @JanaUmanec za možnost zapojit se.